Pet Rescue Blok Kırıcı (Çekiç) Hilesi - Programsız
Pet Rescue Saga tek seferde 10 tane blok kırıcı (çekiç) hilesi hiç bir progama ihtiyaç duymadan burada.Pet Rescue Saga oyununda çeşitli hile, oyun çözümleri, bonuslar, ipuçları ile sizlere yardım etmeye devam ediyoruz.

Nasıl blok kırıcı kazanacaksınız?
  1. Jetonlar belirli aralıklarla yenilenmektedir! Sayfayı Yer İmlerine ekleyin (Ctrl+D) veya Facebook sayfamızı beğenin böylece yeni jetonlar eklenir eklenmez haberiniz olsun!
  2. Aşağıdaki blok kırıcı resim yada linke tıkladığınızda10 adet blok kırıcı kazanacaksınız.
Pet Rescue Saga Blok Kırıcı Alttaki Linke yada Resme Tıkla
http://apps.facebook.com/petrescuesaga?urlMessage=jvl9_o2UjyBm77fwj81ZLY8_pJROWmuZH0DaViEa82Q:MSMxODIyNjIxODY0MTcjMjg1MTQ3NzEzMiNnaXZlSXRlbSNQZXRSZXNjdWVCb29zdGVyQmxvY2tSZW1vdmVyOjEwIzE0MDQ3MzQxOTIjMiNwcmVzZW50Iw

0 YORUM YAPILMIŞTIR " Pet Rescue Blok Kırıcı (Çekiç) Hilesi - Programsız"

Yorum Gönder

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bize sunulan en önemli avantajlardan biriside oyunlardır.Gelişmiş grafikler gerçekçi görüntü kalitesi ile oyunlar insanların ilgisini daha çok çekiyor.Oyunların bu denli güzel olması görüntü kalitesinin gerçekçi olması insanı cezb ediyor.Oyun oynarken bir bölümde bir yerde takılıp kalıyoruz bu sorunu ortadan kaldırmak için hile gerekmektedir.OyunlarınHilesi.com olarak Pc Oyun Hileleri, Ps3 Oyun Hileleri, Ps4 Oyun Hileleri, Facebook Oyun Hileleri, Online Oyun Hileleri gibi pek çok kategoride tüm oyunlara ait hileleri sizlere sunuyoruz.Dilediğiniz oyunun hilesini üstte yer alan alfabe'den yada Site İçi Arama Moturunu kullanarak bulabilirsiniz.